kolmapäev, 2. juuli 2014

Kaardid pulmadeks

Üks mu tuttav soovis, et ma teeksin talle rahataskuga pulmakaardi. Esimene mõte oli teha üleni valge kaart. Eelnevalt olin ostnud endale ilusa lõiketera, mida selle kaardi juures sain kohe kasutada. Kasutasin 120 grammist curious metallic paberit ja mõned poolpärlid ning kaart saigi valmi.
Kui esimene kaart valmis sai, siis juba tekkis teistsugune mõte, nimelt et võiks teha midagi klassikalist, lihtst ja ilusat. Nii mõeldud tehtud, selle kaardi puhul kasutasin sinist ja valget paela, sellepärast et pulmakutsetel oli kasutatud just neid värve. Palju õnne lisasin peale Peal off kleepekana. Ja kaart siis ise selline.
Kui ka teine kaart valmis sai, siis mõtlesin et teen ka kolmanda. Siis on mille vahelt valida. Paraku oli pea täiesti tühi ja ideid polnu. Siis meenus, et ühele tuttavale kingiti kaart, mis nägi välja nagu korsett. Mõtlesin siis ka proovida, kasutasin valget paberit ja sinist paela. Nüüd on ka selline kaart proovitud. Ega ta mulle eriti ei meeldi, mõtlesin pikalt kas ma üldse panen ta siia ülesse, kuid las ta siis ajaloo huvides olla siin.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar